Dostępne formy płatności:

1. Za pobraniem – za zakupy zapłacisz kurierowi DHL przy odbiorze przesyłki.

2. Płatności online „PayU” – wykorzystując płatności PayU zrealizujesz przelew za zakupy z jednego z 24 banków. Ta forma jest najszybszą metodą płatności, która pozwala na niemal natychmiastowe zaksięgowanie zapłaty przez nasz Sklep co przyspiesza dostawę zamówionego towaru. Więcej informacji na temat usługi PayU uzyskasz na stronie www.payu.pl

3. Płatność przelewem – dokonasz przelewu za swoje zakupy na rachunek bankowy Sprzedawcy: 72 1140 2004 0000 3902 7652 0309.

 

UWAGA! W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych lub płatności kartą płatniczą, Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

Dostępne formy dostawy:

1. Wszystkie nasze przesyłki wysyłamy firmą kurierską DHL. W ten sposób możemy zapewnić Twojej przesyłce bezpieczeństwo i szybką dostawę. Przesyłki wysyłamy w dni robocze, najczęściej w godzinach 10.00 – 18.00. Zależne jest to od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora.

 

auto

W przypadku płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki u kuriera DHL koszt przesyłki wynosi 23 zł.

 

karta

 Koszt przesyłki opłaconej przelewem na rachunek bankowy oraz za pomocą serwisu płatności PayU wynosi 19 zł.

 

like

Zamawiając jednorazowo towar o wartości powyżej 200 zł przesyłka darmowa.

 

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 5 dni kalendarzowych. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Sklepu CONCERAMI, dostępnym pod adresem: Regulamin sklepu.